Пекін: Різне

Закінчення. Початок про Олімпіаду, китайську кухню, Мао, Велику китайську стіну, Заборонене місто і китайську медицину, Зоопарк і дороги.

На десерт про те, що не влізло в основні страви. Ось скажімо факт, який залишився незрозумілим: хлопчики в Китаї носять штанці з діркою на жопі. У якому віці можна ходити без дірки я не дізнався.

До речі, в туалетах на кабінках іконка пояснює що тут і як робити. Що за предмет в ногах у фігурки на землі я також не довідався.

Перед великими будівлями популярне встановлення розсувного паркана. Ті штуки на колесиках ще й блимають прикольно під час руху.

Відвідування Пекіна не обійдеться без шопінга. Залежно від уподобань гості міста можуть відвідати сучасні торговельні вулиці з бутіками і дорогими супермаркетами, або колоритні базари. У більшості місць доречно і навіть необхідно торгуватись. При цьому ціна може бути скинута в рази, що ніяк не бентежить продавців.

Важливо не забувати, що гроші потрібно передавати вже після того, як зійшлися в ціні, а здачу слід отримати в руки перед тим, як розплачуватись. Зрештою, ці та багато інших порад вам неодмінно дадуть і без мене.

Написи російською, як і завжди, зроблені з гігантською кількістю помилок.

Для шопінгу крім просто шмоток, яких і в Україні вагон,

…радять сувеніри з нефриту (важкі, але гарні)…

…перли (ці от ще в мушлях…

…а ці вже виколупані)…

…а також всякі розписані штуки. Майже всюди можна спостерігати за виготовленням того, що тобі потім впаяють за державними (читай – високими) цінами.

Прихильникам БЮТу також є що купувати.

Ну і на завершення. Європейців на вулицях, особливо в туристичних місцях не мало.

За ними з кущів виглядають кадебісти дитячої зовнішньості. Оцей виліз тоді, коли я заблизько підійшов до портрету Мао.

Як тут чинять з буддистами – самі знаєте.

А негрів – навпаки, майже немає.

В принципі все.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • del.icio.us
  • email
  • PDF
  • Print

Читайте також:

Прокоментувати

You must be logged in to post a comment.