Пекін: Різне
Закінчення. Початок про Олімпіаду, китайську кухню, Мао, Велику китайську стіну, Заборонене місто і китайську медицину, Зоопарк і дороги.
На десерт про те, що не влізло в основні страви. Ось скажімо факт, який залишився незрозумілим: хлопчики в Китаї носять штанці з діркою на жопі. У якому віці можна ходити без дірки я не дізнався.
До речі, в туалетах на кабінках іконка пояснює що тут і як робити. Що за предмет в ногах у фігурки на землі я також не довідався.
Перед великими будівлями популярне встановлення розсувного паркана. Ті штуки на колесиках ще й блимають прикольно під час руху.
Відвідування Пекіна не обійдеться без шопінга. Залежно від уподобань гості міста можуть відвідати сучасні торговельні вулиці з бутіками і дорогими супермаркетами, або колоритні базари. У більшості місць доречно і навіть необхідно торгуватись. При цьому ціна може бути скинута в рази, що ніяк не бентежить продавців.
Важливо не забувати, що гроші потрібно передавати вже після того, як зійшлися в ціні, а здачу слід отримати в руки перед тим, як розплачуватись. Зрештою, ці та багато інших порад вам неодмінно дадуть і без мене.
Написи російською, як і завжди, зроблені з гігантською кількістю помилок.
Для шопінгу крім просто шмоток, яких і в Україні вагон,
…радять сувеніри з нефриту (важкі, але гарні)…
…перли (ці от ще в мушлях…
…а ці вже виколупані)…
…а також всякі розписані штуки. Майже всюди можна спостерігати за виготовленням того, що тобі потім впаяють за державними (читай – високими) цінами.
Прихильникам БЮТу також є що купувати.
Ну і на завершення. Європейців на вулицях, особливо в туристичних місцях не мало.
За ними з кущів виглядають кадебісти дитячої зовнішньості. Оцей виліз тоді, коли я заблизько підійшов до портрету Мао.
Як тут чинять з буддистами – самі знаєте.
А негрів – навпаки, майже немає.
В принципі все.
Коментарі