НКМЗ. В гостях у Термінатора

Краматорськ, НКМЗ

Є місто-свято, місто-базар, місто-курорт, місто-баян, місто-зона, місто-сад. Краматорськ — місто-завод. І був заводом мало не від першого свого дня.

Хоча ні. Є ще місто-вокзал. Це — також про Краматорськ. Залізнична станція Краматорська з’явилась на новій колії Курськ-Харків-Ростов у 1868-му. За десять років до роз’їзду добудували гілку на Донбас — станція перетворилась на вузлову. Будинки навколо станції розрослися в селище, нинішній Краматорськ.

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Серйозне виробництво забабахали в Краматорську в 1885-му. Це був завод вогнетривів Едгара Адельмана. А перший машинобудівний завод заклали в 1896-му.

В 1929-34-му будується новий машинобудівний гігант, гідний індустріальних планів нової радянської епохи. Завод назвуть Новокраматорським машинобудівним — НКМЗ. Дещо пізніше додадуть — імені Сталіна.

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Донбаський «Уралмаш» за планом мав переплюнути не лише свого уральського колегу, але й закордонні аналоги. Скажімо, сталеливарні потужності НКМЗ мали становити 43 тис. тонн на рік проти 24 найбільшого цеху німецького заводу Круппа чи 35 — американської Мести.

Як і на більшості масштабних будов того часу, роботи виконувались комсомольцями на передньому плані, зеками — на задньому та закордонними спеціалістами за лаштунками. Хоч саме НКМЗ будувався переважно без прямої участі іноземних інженерів — необхідні кадри вже були на інших місцевих виробництвах.

Краматорськ, НКМЗ

А от імпортного обладнання, придбаного за золото, вистачало. Його пуск і налагодження без відповідних фахівців-інженерів обійшлися теж недешево в різних сенсах цього слова.

Краматорськ, НКМЗ

Переповідають напівкомічний випадок, коли через невідповідність американської та метричної систем (про що наші забули) якісь там ролики не входили в шарики. Недолік за допомогою рук та якоїсь там матері вдалося усунути. Ще б пак: незапуск, поломка і т.п. прирівнювались до диверсії.

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Військова продукція з перших днів роботи НКМЗ була найважливішою. Спеціальна сталь, валки, артилерійські установки, бронетехніка (навіть напівміфічні бронетрактори). Після війни — стартове обладнання для ракет, елементи підводних човнів, пускових установок, шахт. За офіційною статистикою продукція ВПК складала 30%. Але знаючи ту офіційну статистику можна вважати, що подібні замовлення були основою життєдіяльності НКМЗ.

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Випускалась також і мирна продукція — ферми для мостів, прохідницьке обладнання, гідростати, вали для електростанцій, крани, екскаватори, комбайни, прокатні стани. Коротше кажучи — все. На мій нетехнічний, але все ж хлопський розум мова йде про повний цикл: від литва й прокату до останньої гайки в готовому агрегаті.

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

В наші дні переважну більшість продукції виготовляють під замовлення. Вартість контракту — також питання договірне. Менеджери заводу намагаються використати переваги у нищій собівартості, буквально «вигризаючи» замовлення на світових ринках.

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

В цехах готової продукції можна спостерігати цілі квартали ящиків з адресою доставки «Китай», «Індія», «Росія». Потепління в стосунках з останньою усіляко вітається в індустріальних колах — ще б пак, величезний та звичний для роботи ринок (понад 50% експорту підприємства).

(Чесно кажучи, ми, мешканці не східних регіонів України не завжди вірно оцінюємо ступінь впливу Росії на вітчизняний ринок праці, а отже — на настрої людей).

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

НКМЗ називають «містоутворюючим підприємством». Майже 50% міського виробництва — продукція заводу. Його територія 339 га, між цехами доречно пересуватись хіба на авто чи навіть залізницею. Адже лише власних колій тут понад 100 км!

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

Краматорськ, НКМЗ

І все це господарство — приватна власність. Завод з 1994-го є закритим акціонерним товариством. Спершу його акціонував колектив ну а далі — самі розумієте. Середня зарплата — понад три тис. грн. Менеджмент заводу намагається ув’язати оплату праці всіх працівників з комерційними та виробничими результатами.

При цьому великий акцент робиться на внутрішні інвестиції. Зупинка у переоснащенні вірно розуміється як крок до загибелі. А гинути такому гіганту не можна ніяк — падіння буде рівносильне руйнівному землетрусу.

Краматорськ, НКМЗ

НКМЗ на Google-картах. Місто Краматорськ Донецької області. Проїзд на автомобілі від Києва — 624 км (біля 9 годин дороги), від Донецька — 100 км, від Харкова — 204.

Поїздка організована Українським журналістським фондом за сприяння Донецької ОДА.

Краматорськ, НКМЗ

Бонус-трек

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • del.icio.us
  • email
  • PDF
  • Print

Читайте також:

Прокоментувати

You must be logged in to post a comment.