Угорщина: Унікум і паприка

Початок про Вишеґрад тут.

Українці вважають власними брендами горілку і сало. Угорці – “Унікум” і паприку. Паприку вони додають буквально в усі страви, окрім, хіба морозива. Перець часом виконує ще й декоративну роль.

А ось, скажімо, їх знаменита гусяча печінка, знана у нас як фуа-гра, червона від паприки.

Угорський гуляш іноді настільки густий, що питання чого в ньому більше - м’яса чи паприки – не настільки вже й смішне. Гуляш подають у величезних казанах. Для прихильників садо-мазо на додаток йде аджика, йменована також паприкою. Усього декількох її грамів вистачає для розпалювання багаття навіть у непогоду.

Різні види паприки продаються у таких ось мішечках. Мішечки з написом hot – якраз для самогубців.

З “Унікумом” дещо складніше. Цю настоянку на 42 травах створив лікар Йожеф Цвак в 1790 році спеціально для хворого імператора Йосипа II. Я навмисне перевірив, чи видужав імператор – судячи з дати його смерті (1790) – ні. Тим не менше, довірливі угорці вважають цей бальзам чудодійним, особливо помічним при застуді чи розладі шлунку.

Хрест на пляшці зветься хрестом святого Іштвана і символізує дужість. Бальзам виробляється на підприємстві, яке належить нащадкам винахідливого лікаря, а його секрет зберігається мало не в швейцарському банку. Кажуть, що він не експортується, хоч я на власні очі бачив його якось в горілчаному відділі супермаркету. Зате в Угорщині він продається всюди.

Угорці аби не пошитись у дурні впарюють його і туристам, в тому числі завдяки вищенаведеній міфологізації бренду. Купився і я, бо принаймні куштував його і раніше. Хоч за смаком він нагадує дуже гірку мікстуру, проте наявний спірт це дещо компенсує. Двохсотмілілітрова фляшка коштує від 1000 до 1500 форинтів (тобто 26-40 грн.).

Далі буде.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Buzz
  • del.icio.us
  • email
  • PDF
  • Print

Читайте також:

Прокоментувати

You must be logged in to post a comment.