Мандри в категорії ‘Грузія’

Кутаїсі

Насамперед скажу, що Грузія мені надзвичайно сподобалась. Душевно – ось як би я описав свої відчуття. Ще ніде в світі мені не було так приємно, що я українець. Люди – це безумовно найцінніший скарб Грузії. Втім, ця країна сповнена й інших скарбів.  

Блошиний ринок Тбілісі

Однією з неформальних атракцій Тбілісі вважається ринок на Сухому мості. Ринок, а точніше барахолка, виникла на цьому місці не так давно – в часи перебудови, у перші роки незалежності Грузії. Тоді повсякденним явищем було відключення електроенергії, тепла.

Музей Сталіна

Горі – батьківщина Батька народів. Ставлення Сталіна до Грузії – питання неоднозначне. Історія каже, що вождь забив на рідну землю і тиранив її як всі інші. Однак у Горі завжди пам’ятали свого земляка.

Сходження на Казбегі

львів’янин Мар’ян Нищук і тернополянин Микола Спільник на тлі Казбегі (5033м) про це сходження я певно на живо розповідатиму ще довго, так як дуже гріє душу. найцікавіше те, що все відбувалося експромтом, із приємними несподіванками. я хотів на ту гору, але реально прикидав, що із моєю то фізичною підготовкою на той момент (іноді при підйомі [...]