Мандри в категорії ‘Малайзія’

Джорджтаун. Музей іграшок

Іграшковий музей у малайзійському місті Джорджтаун — звичайний туристичний лохотрон, а-ля наші клоновані музеї тортур. І, тим не менше, він неслабо нафарширований ляльками, переважно — кіногероями.

Пенанг. Історія

Китайці, котрі ніби-то відкрили цей острів у XV столітті, назвали його Першим. Малайці — Пулау-Пінанг, себто Острів Бетелевої Пальми. Втім, широко популярна в азіатів наркотична жуйка з бетелю не завадила за відносно недовгий час перетворити порослу джунглями малярійну колонію на густонаселений взірцевий штат. Курортну та технологічну оазу Малайзії.

Печери Бату

В тринадцяти кілометрах на північ від Куала-Лумпура, неподалік від села Бату розташовані мальовничі печери. Вісімнадцять вапнякових дірок, чи як казали місцеві мешканці ротів, тисячі років служили лише за схованку. Як для тварин, так і для людей.

Пташиний парк Куала-Лумпура

Унікальну атракцію в самому центрі Малайзійської столиці відкрили в 1991-му. На восьми гектарах Озерних садів майже вільно цвірінькають 2000 птахів. А довкола височіють хмарочоси та літають монорельсові потяги.

Кінабалу-парк

Кінабалу — найвища гора острова Борнео та четверта за висотою гора Південно-Східної Азії (найвищий пік регіону розташований на Папуа). 4095 метрів.

Современный Куала Лумпур

В прошлый раз мы рассказали о старом городе в Куала Лумпуре – с его колониальной архитектурой, религиозными уголками и грязненьким Чайнатауном. В этот раз покажем его современную часть. Не все, конечно, но то, что успели увидеть за короткие прогулки. Конечно, в первую очередь современность Куала Лумпура проявляется в транспорте – монорельс, поезда без машинистов и [...]

Куала Лумпур, Чайнатаун, старый город и окрестности

Сегодня мы расскажем, наконец, о Куала Лумпуре, о наших первых впечатлениях от столицы Малайзии и первых прогулках. Но фотографий вышло многовато, позволила их себе разбить на два поста, условно поделив по темам – старое и новое, то есть старый колониальный центр города и всякие современные стеклянно-бетонные места, вроде башен Петронас и хайтек-мечети. Первым делом мы, [...]