Мандри в категорії ‘Закарпаття’

Вишково

У Вишково (мадярське Visk) ми приїхали в сильну зливу, що звичайно не сприяло ані вільній і спокійній обсервації атракцій цього старовинного містечка, ані комфортному фотографуванню. Втім, до Вишково ми потрапили саме завдяки паршивій погоді, інакше на той день був запланований вихід в гори.

Чинадиевский замок Сэнт-Миклош

Перед тем, как материала касательно «чинадиевского замка» накопилось достаточное, для публикации этой статьи, количество, мы несколько раз посещали эту достопримечательность Мукачевского района. Обходили по кругу, глядели на охранные таблички, заколоченные двери, обвалившуюся древнюю штукатурку на бастионах, и не имели возможности попасть внутрь. Как-то, проезжая в очередной раз через село Чинадиево (укр: Чинадієво, Чинадійово, стар: Чинадієве [...]

ПРИкарпаття – ЗАкарпаття. Частина 4 – Мукачеве і Кам’янець-Подільський

Від Синевиру і «Долини нарцисів» коло Хуста їдемо на Мукачеве і Кам’янець-Подільський. Не кожне місто має свій шарм, аби назавжди закохати у себе туриста. Мукачеве для цього має все! Як щодо віртуального побачення з містом?

ПРИкарпаття – ЗАкарпаття. Частина 3 – «Долина нарцисів» коло Хуста і Синевир

Після Косова і гуцульського фестивалю-етноеволюції у Космачі на ПРИкарпатті подалися на ЗАкарпаття. Скажу одразу, що кожне з міст дорогою від ПРИкарпаття на ЗАкарпаття (Верховина–Ворохта–Ясиня–Рахів–Солотвино) заслуговує на окрему розповідь. Дуже багато цікавих місцин, де хочеться зупинитися на довше. І до того ж таких мальовничих!

Синевір

З приводу утворення озера Синевір суперечок не існує. Старий гуцул Василь Василюк розказав мені цю, овіяну століттями легенду. Двісті тисяч чотириста вісімдесят п’ять лун тому молода, моторна, як муфлон донька тутешнього землевласника Синь покохала юного пастуха Віра.